FORGOT YOUR DETAILS?

Комплектуючі покрівлі з металочерепиці

/ / Новини, Новинки
Комплектуючі покрівлі з металочерепиці

Комплектуючі покрівлі з металочерепиці. Що потрібно не забути купити для монтажу покрівлі з металочерепиці?

Крім листів металочерепиці компанії-виробники пропонують і комплектуючі до них. Вони не мають стандартного комплекту, а підбираються згідно з бажанням замовника і конфігурації даху. Виготовляються вони з такого ж матеріалу, як і металочерепиця, а також мають той же колір і характеристики.

Види комплектуючих для покрівлі з металочерепиціПланки для покрівлі з металочерепиці

К добірним матеріалів, необхідних для покриття даху металочерепицею, відносяться:

 • планка коника;
 • торцева планка;
 • карнизна планка;
 • покрівельні саморізи;
 • планка ендови;
 • снігові бар’єри;
 • планка примикання;
 • елементи підшивки;
 • ущільнювачі.

Довжина одного комплектуючого становить два метри. Можливе замовлення за індивідуальними розмірами.
Крім того, будь-яка покрівля повинна мати водостічних систем, для якої знадобляться:

 • жолоб;
 • його з’єднувач;
 • тримач;
 • заглушка;
 • водоприймач;
 • коліно труби;
 • водостічна труба;
 • утримувач труби;
 • зливний коліно.

Комплектуючі металочерепиці: час і місце установки

Єндова декоративна для металочерепиці

Прі проведенні покрівельних робіт в першу чергу роблять кроквяну систему, до якої і кріпляться додаткові елементи і сама металочерепиця. Після виготовлення кроквяної конструкції, встановлюється карнизна планка. Її кріплять до карнизної торцевої дошці покрівельними саморізами або оцинкованими цвяхами. Довжина нахлеста планок повинна становити 10 см. Карнизна планка виконує функцію посилення, і кріплять її перед настилом основного матеріалу.

Торцевие планки кріпляться по фронтах покрівлі від низу до верху. Вони повинні покривати торцевіТорцева планкакраї листів.

Конькові планки прикріплюються після установки покрівельного матеріалу, торцевих планок та закріплення утеплювача.

Планки ендови монтуються в місцях стикування скатів (межскатних жолобах). Перед установкою нижньої розжолобок потрібно зробити обрешітку з дощок 15х2,5см протягом 30см від осі стику по обидва боки.
У утворився жолоб кладуть гідроізоляційну плівку і саморізами закріплюють ендову. Нижня частина ендови кладеться зверху карнизного бруска. Верхня ендова використовується для відведення води в місці з’єднання двох скатів з внутрішнього кута. Вона також кріпиться саморізами.

 

снегобарьерДля затримання снігу над вхідними дверима використовуються снігові бар’єри. Їх монтують під другою поперечною хвилею від карниза, що становить близько 35 см від карниза. Снігозатримувач кріпиться великими шурупами крізь лист металочерепиці прямо до обрешітки, а його нижній край кріпиться до листа шурупами звичайного розміру по кожній другій хвилі.

Підшивку карниза роблять таким чином, щоб повітря могло спокійно циркулювати в подкровельном просторі, забезпечуючи вентиляцію. Найчастіше для підшивки використовують профнастил або сайдинг. Вони мають різноманітні кольори, що дає можливість з легкістю підібрати матеріал, що підходить під металочерепицю. Спочатку для підшивки необхідно зробити обрешітку, для чого на стіну набивається горизонтальна планка на одному рівні з нижньою частиною лобової дошки. Після цього між ними закріплюються поперечні бруски. Така обрешетка обшивається Підшивочна матеріалом, при цьому необхідно залишити зазори для вентиляції. Залишені зазори можна накрити гратами з дрібними осередками, щоб уникнути попадання під покрівлю комах і сміття.

покрівельні комплектующіеДля вологозахисту і вітрозахисту використовується гідроізоляційна плівка, яка також перешкоджає утворенню конденсату і цвілі. Вона монтується всередині конструкції, поверх шару утеплювача. Плівка укладається від карниза до коника з нахлестом в 15 см і закріплюється будівельним степлером. Місця нахлеста ізолюються клейкою стрічкою. Також монтується і пароізоляційна плівка, яка захищає утеплювач від пари, що йде зсередини будинку.

Для кріплення водостічної системи найкраще використовувати довгі гаки. Їх установка проводиться до укладання металочерепиці, і встановлюються вони на карнизну дошку або крокви. Відстань між гаками повинно бути ідентичним кроку крокв. Щоб встановити гаки необхідно вирізати пази на кроквах під ніжки гака. Після чого гаки в цих пазах відгинаються і кріпляться саморізами в торцевій частині і зверху крокв. Якщо ж металочерепиця вже покладена, то доцільніше використовувати короткі гаки, які можна прикріпити на лобову дошку.

У компаніях, що спеціалізуються на реалізації покрівельних матеріалів, досвідчений менеджер-консультант не тільки допоможе з підрахунком необхідної кількості металочерепиці, але також порадить, які додаткові елементи варто придбати.

Металочерепиця Польща, Німеччина, Словаччина, Україна

TOP