FORGOT YOUR DETAILS?

Металочерепиця Ruukki Adamante

/ / Новини, Новинки
Ruukki Adamante

Оригінальна і проста металочерепиця Ruukki Adamante

Металочерепиця Ruukki Adamante об’єднала в собі відмінну якість фінських покрівельних матеріалів і вишуканий сучасний дизайн. Своїм зовнішнім виглядом вона нагадує класичну керамічну черепицю, хоча при цьому має значно меншу вагу. Виконана металочерепиця Ruukki Adamante в середземноморському стилі. Цей вид металочерепицікористується популярністю у прихильників класичного стилю, але при цьому бажають підкреслити свою індивідуальність. Використовується Ruukki Adamante найчастіше для покрівлі приватних будинків, котеджів, дач, маєтків, а також среднеетажние житлових будинків. Даний вид металочерепиці відноситься до матеріалів преміум-класу.

Виробництво металу для Ruukki Adamanteметалочерепиця Ruukki Adamante

Метал для Ruukki Adamante проводиться на заводі в Фінляндії в м Вімпелі. Це перший завод з виробництва металочерепиці, заснований ще в 1961 р Для виготовлення профільованих листів використовується сталь товщиною 0,5 мм. Кількість цинку на квадратний метр металочерепиці Ruukki становить 275 г, тоді як багато інших європейських бренди пропонують покриття з щільністю не більше 225 г цинку / м.кв. Після оцинковки на лист наносять різні полімерні покриття, які захищають метал від корозії і виконують декоративні функції. У компанії «Ruukki» добре налагоджена дистриб’юторська мережа, що дає можливість знизити ціни на продукцію, що не економлячи при цьому на якості. Представлені на ринку України оцинковані листи сталі з полімерним покриттям профілюються на заводах компанії «Ruukki» в Польщі, Україні або безпосередньо в Фінляндії.

Характеристики профілю Ruukki Adamante

Металочерепиця Ruukki Adamante використовується при мінімальному ухилі даху в чотирнадцять градусів. Повна ширина листа складає тисячі сто п’ятьдесят п’ять мм, тоді як корисна – 1125 мм. Довжина листа коливається від 500 мм до 7000 мм в залежності від замовлених клієнтом параметрів. Профіль Adamante має крок хвилі 350 мм і висоту профілю 55 мм. Витримує перепади температур від -50 ° С до + 120 ° С. Вага металочерепиці Адамант невеликий – квадратний метр матеріалу важить приблизно чотири з половиною кілограм. Компанія «Ruukki» гарантує відсутність корозії металу з покриттям Pural Matt протягом 50 років. Вже одна ця обставина говорить про високу якість продукту.

Віди покриттів

металочерепиця Ruukki Adamante

Для захисту виробу від корозії та інших шкідливих впливів зовнішнього середовища, а також для додання металочерепиці красивого кольору на оцинкований лист металу наноситься полімерне покриття. Для профілю Adamante використовуються заготовки з двома фірмовими полімерним покриттям Ruukki:

 • Pural® Matt – зареєстрована торгова марка компанії «Ruukki», покриття на основі поліамідів і поліуретану з поліпшеними показниками міцності. Воно має структуровану матову поверхню. На дахах будівель це покриття виглядає просто розкішно за рахунок «оксамитової» поверхні. На сьогоднішній день вважається одним із самих надійних видів полімерних покриттів для покрівельних матеріалів. Pural® Matt стійко витримує ультрафіолетові промені і механічні пошкодження. Гарантія на технічні характеристики покриття становить 50 років, на стійкість кольору і збереження естетичних властивостей – 20 років.
 • Purex ™ – фірмове покриття компанії «Ruukki», яке було спеціально розроблено для використання в житловому будівництві. Основним його складовим компонентом виступає поліуретан. Покриття має злегка структуровану матову поверхню, підвищену стійкість до механічних пошкоджень і змін кліматичних умов. Гарантія на техсвойства 40 років, на естетичні характеристики – 15 років.

Цвета Колірна гамма металочерепиці Ruukki Adamante включає в себе дев’ять основних кольорів:

Палітра кольорів металочерепиці ruukki adamante

 1. Зеленый (RR-11)
 2. Серый (RR-23)
 3. Красный (RR-29)
 4. Темно-коричневый (RR-32)
 5. Черный (RR-33)
 6. Терракотовый (RR-750)
 7. Баклажанный (RR-779)
 8. Вишневый (RR-798)
 9. Шоколадный (RR-887)

Порівняльний аналіз Ruukki Adamante

Металочерепиця Ruukki Adamante

Крім Adamante компанія «Ruukki» випускає профілі типів Decorrey, Monterrey і Finnera. Decorrey має висоту профілю всього 28 мм і випускається тільки з покриттям Polyester в п’яти кольорах. Це найдешевший тип профілю Ruukki. Monterrey має висоту профілю 39 мм і вважається класичним видом профілю з високою міцністю, відмінними експлуатаційними якостями і доступною ціною. Finnera – це модульна черепиця з невеликою довжиною листа (705 мм). Має висоту профілю 52 мм, випускається з покриттям Purex в шести основних кольорах. За якістю майже не поступається профілю Adamante. Всі типи профілю Ruukki мають товщину листа 0,5 мм, відрізняються підвищеним вмістом цинку і якісними полімерним покриттям, тому всі вони мають тривалий термін служби, що значно перевищує гарантійний строк.

Особливості монтажу Ruukki Adamante

При монтажі металочерепиці в першу чергу необхідно подбати про захист робітників. Обрізані краї металевих листів можуть бути гострими, і поранити руки. Монтаж повинен відбуватися в спеціальному одязі і рукавичках. Листи поставляються за заданим розміром, але при монтажі покрівлі іноді виникає необхідність в їх обрізку. Для цього використовуються інструменти, які в процесі роботи не нагріваються. Наприклад, ножиці, ручна дискова пилка, лобзик і т. Д. На дах листи піднімаються за бічні краї по похилих опор. До решетування металочерепиця кріпиться саморізами біля основи хвилі під краєм малюнка. На стику листи йдуть внахлест. Краще роботи з монтажу покрівлі довірити професіоналам, які добре знайомі з технологією.

Вартість

Придбати металочерепицю Ruukki Adamante можна як у регіональних дилерів, так і у офіційних партнерів компанії «Ruukki», замовивши матеріали через інтернет-магазин. Ціна Ruukki Adamante коливається від 200 до 350 гривень за квадратний метр в залежності від постачальника, умов поставки та головного параметра – виду полімерного покриття. Ruukki Adamante з покриттям Pural® Matt коштує в середньому на 100 грн. дорожче. Незважаючи на всі відмінності матеріалів, Ruukki Adamante – це зразок неперевершеної якості такого виду покрівельних матеріалів, як металочерепиця. «Ruukki» піклується про свою репутацію, тому вся продукція компанії сертифікована, має великий гарантійний термін і високу якість.

TOP