FORGOT YOUR DETAILS?

Скільки коштує металочерепиця?

/ / Новини, Новинки
Скільки коштує металочерепиця

Скільки коштує металочерепиця?

Одним з основних критеріїв при виборі покрівельного матеріалу є його ціна. На питання, скільки коштує металочерепиця, однозначно відповісти досить складно, так як існує діапазон цін, в межах якого покупець може вибрати собі відповідні за якістю і дизайну матеріали. Металочерепиця проводиться багатьма компаніями, має різні технічні параметри, безліч профілів, що і впливає на її вартість і ціноутворення. Тому краще за все запитати продавця, що з матеріалів він може запропонувати вам в доступній ціновій категорії.

Виробники та ціни

Скільки коштує металочерепиця? Кожен виробник покрівельних матеріалів по-різному позиціонує свій товар. Одні компанії роблять упор на якість, інші вкладають значні суми грошей в рекламу, а треті намагаються заманити покупців низькою вартістю. На українському ринку покрівельних матеріалів представлені як вітчизняні компанії, так і зарубіжні. Якість металочерепиці, виробленої в інших європейських країнах (Німеччині, Польщі, Словаччини, Бельгії, Фінляндії), поки що краще. Але слідом за високим попитом вітчизняні компанії також інтенсивно розвиваються, прагнучи наздогнати своїх європейських конкурентів.

За рівнем якості на покрівельному ринку безперечним лідером є фінська металочерепиця (зокрема металочерепиця компанії Ruukki), яка має найкращі технічні характеристики. На півкроку від неї відстають європейські виробники, заводи яких розташовані в Німеччині, Австрії, Словаччини, Польщі. Китайці ж постачають на ринок найдешевшу продукцію, яка високою якістю не відрізняється. Тому, звертаючи увагу на привабливу низьку вартість виробу, поцікавтеся, хто є виробником, адже міняти покрівлю кожні п’ять років обійдеться набагато дорожче.

З чого складається ціна на металочерепицю

У кожної компанії своя політика ціноутворення, але є і загальні параметри, які впливають на вартість металочерепиці. В першу чергу це полімерне покриття. Саме воно відповідає за термін експлуатації покрівельних матеріалів, за стійкість кольору, антикорозійний захист, стійкість до хімічних реагентів і погодних умов.

Одним з найбільш якісних, а відповідно і найбільш дорогих, є полімерне покриття PVDF – полівінілдефторід. Дане покриття має відмінні технічні характеристики і володіє одним з найбільш високих рівнів захисту від агресивного впливу атмосфери.

Скільки коштує металочерепиця? Далі за рівнем якості слідують пластизол (ПВХ смола) і пурал (покриття на основі поліуретану), які теж відмінно захищають покрівельний матеріал. Найдешевшим вважається поліестер, який володіє слабким захистом від механічних пошкоджень.

Глянцевий поліестер має товщину 25 мікрон і є одним з найбільш поширених видів покриттів, які застосовуються для зовнішніх облицювальних матеріалів. Трохи дорожче коштує металочерепиця з матовим поліестером. Але товщина такого покриття складає вже 35 мікрон, що робить його більш стійким до пошкоджень.

Наступним показником, що впливає на вартість металочерепиці, є товщина металу і його оцинкування. Чим метал тонше, тим він і дешевше. При цьому не рекомендується для покрівельних робіт використовувати металеві листи з товщиною менше, ніж 0,45 мм. Оптимальною вважається товщина в 0,5 мм. При оцінці якості металочерепиці слід знати, що металевий лист перед нанесенням полімеру покривається початковим захисним шаром цинку, який захищає метал від корозії. Чим щільніше шар цинку, тим краще захищений метал. Європейські виробники наносять 225 грам цинку на метр квадратний стали, фіни – 275 г / м.кв, у інших виробників цей показник значно нижче.

Важливе значення має і обладнання, на якому виготовляють металочерепицю. Адже в умовах кустарного виробництва на дешевому обладнанні навіть з якісного європейського металу можна отримати металочерепицю з заданим рівнем точності параметрів. Для цього необхідно високотехнологічне обладнання (фінське або італійське), яке коштує чималих грошей. Постійно необхідно модернізувати виробництво, що впливає на якість і вартість товару.

Різноманітність цін на українському ринку

Скільки коштує металочерепицяНаіболее дешевої є металочерепиця китайського виробництва. Її вартість стартує від 75 грн. / М2 і, найчастіше, не перевищує 100 гривень. Далі за рівнем ціни слід металочерепиця українського виробництва. Ціна на неї коливається в районі 100 грн. / М2. Бюджетна словацька металочерепиця трохи дорожче, вартість її коливається на рівні 110 грн. / М2. Але при цьому варто враховувати, що в неї вже закладені витрати на доставку, тому можна зробити висновок, що якість словакам нарощувати нема з чого. Європейська металочерепиця Arcelor Mittal коштує від 125 до 180 грн. / М2. Тут все залежить від полімерного покриття і моделі вироби. Фінська ж металочерепиця має досить широкий діапазон цін. Починаючи від 130 грн. / М2, при покритті поліестером, і доходячи до 300 грн. / М2.

Єндова внутрішня під металлочерепіцу

Комплектующіе

При підрахунку вартості покрівельних робіт не варто забувати і про додаткові матеріали. Адже для покриття даху знадобиться не тільки металочерепиця, а й планка коника, торцева планка, планка карниза, ущільнювач, сніговий бар’єр, гідробар’єр, саморізи. Вартість погонного метра майже кожного з цих комплектуючих становить близько 75 грн. Тому при складанні кошторису на покрівельні матеріали варто мати на увазі ще пару запасних тисяч гривень (в залежності від площі покрівлі).

Рівень цін на металочерепицю досить демократичний у порівнянні з іншими покрівельними матеріалами. Також існує великий діапазон цін залежно від якості – в середньому від 90 до 350 грн. / м.кв. Кожен зможе підібрати собі матеріал за коштами. Головне не варто забувати, що скупий платить двічі, і не економити на якості.

Металочерепиця Польща, Німеччина, Словаччина, Україна

TOP