FORGOT YOUR DETAILS?

Заводи металочерепиці

/ / Новини, Новинки
Заводи металочерепиці

Відомі заводи металочерепиці.

Де насправді виробляють цей популярний покрівельний матеріал?

Металочерепиця – це довговічний, легкий в експлуатації і недорогий покрівельний матеріал. Заводи з виробництва металочерепиці розташовані по всьому світу. В Україні найчастіше цей матеріал або метал для його виготовлення постачають з Фінляндії, Польщі, Австрії, Німеччини, Словаччини. Є й українські виробники. При виробництві металочерепиці велике значення має не тільки якість і товщина металевих листів, але їх полімерні покриття, які наносяться безпосередньо на металургійних заводах. Тільки великі виробники металу з добре розвиненою науковою базою, лабораторіями, великим досвідом у виробництві матеріалів протистоять корозії можуть дати гарантію на свої вироби і полімерні покриття. Проведемо невеликий огляд найвідоміших виробників металочерепиці.

Фінський завод «RUUKKI»Бухта металу для металочерепиці

Компанія «RUUKKI» була заснована в середині минулого століття для забезпечення фінських компаній якісним металом. Згодом вона вийшла на світовий ринок, де знайшла собі популярність високою якістю продукції, що виробляється. У 2014 р компанія стала частиною великої американо-скандинавської корпорації SAAB. Компанія «RUUKKI» як один з підрозділів глобальної сталеливарної компанії здійснює виробництво конструкційних і високоміцних сталей, а також металоконструкцій і будівельних матеріалів. Одним з видів діяльності RUUKKI є виробництво металочерепиці. Для її виготовлення використовується високоякісна оцинкована сталь, яка виробляється на заводі в Фінляндії. Заводи по профілізації оцинкованого металу знаходяться в Заводи металочерепиці РууккіФінляндії, Польщі, Україні та інших країнах. Завод «RUUKKI Україна» розташований в Копилові під Києвом. Для виробництва металочерепиці Рууккі використовується сталь товщиною 0,5 мм з шаром цинку 275 грам на квадратний метр. Це дуже високі показники в даній категорії товару. Також профілі RUUKKI відрізняються різноманітністю полімерних покриттів, які задовольняють вимогам як преміум сегменту, так і бюджетного. Ціна коливається в середньому від 200 до 350 гривень за метр квадратний.

Компанія «Arcelor Mittal»

Основана в 2006 році після злиття двох великих компаній – індійської «Mittal Steel» і «Arcelor» з Люксембургу. Є одним з найбільших металовиробників в світі. Компанії «Arcelor Mittal» належить кілька металургійних підприємств, а також підприємства з видобутку вугілля і залізної руди. Її підприємства знаходяться в США, Індії, Німеччині, Великобританії, Чехії, Канаді, Польщі та інших країнах. В Україні компанія представлена ​​заводом «АрселорМіттал Кривий Ріг». Заводи металочерепиці Арцелор МітталМеталочерепиця Arcelor Mittal трохи поступається за якістю фінської RUUKKI (в основному за рахунок більш тонкого цинкового шару, і відсутності фірмових усовершенсяк вібрато якісну металочерепіцютвованних полімерного покриття), але виграє в ціні. Для України оцинкований метал Arcelor Mittal поставляється з Польщі, Німеччини, Франції та Бельгії. Причому на перші дві країни, як на найближчих сусідів, доводиться основна частка поставок. А прокатка і порізка відбуваються вже на місцевих підприємствах. Товщина стали даної черепиці складає оптимальні 0,5 мм, а цинкове покриття – 180-225 г / м.кв. Вартість металочерепиці Arcelor Mittal знаходиться в середніх межах 130-250 грн. / м.кв.

Словацька компанія «U. S. Steel Košice »

Заводи металочерепиці ussКомпанія «U. S. Steel Košice» була заснована в кінці п’ятдесятих років 20-го століття в Словаччині, місто Кошице, і вважається одним з найбільших підприємств в країні. У 2000-му році в зв’язку з кризою і боргами перейшла у володіння корпорації «United States Steel». Металочерепиця USS вважається бюджетним варіантом, при цьому вона має досить хорошу якість. Виготовляється така металочерепиця з сталі товщиною 0,45 мм і цинковим покриттям в 140-160 г / м.кв. Випускається в матовому і глянсовому покритті. Має невисоку ціну 100-150 грн. / м.кв і гарантію 10 років.

Як виробляється металочерепиця – відео:

TOP