FORGOT YOUR DETAILS?

Металочерепиця Ruukki Monterrey

/ / Новини, Новинки
металлочерепиця Рууккі

Металочерепиця Ruukki Monterrey як один з найпопулярніших покрівельних матеріалів. В чому секрет?

Європейська якість за доступною ціною на вітчизняному покрівельному ринку забезпечує фінська компанія «Rautaruukki» (або «Ruukki» – частина одного з найбільших в світі виробників сталі – шведсько-американського концерну SSAB). Металочерепиця Monterrey Ruukki є одним з найбільш популярних і затребуваних видів покрівельних матеріалів в світі. За своїм зовнішнім виглядом вона схожа на натуральну черепичний покрівлю, але значно надійніше і дешевше. Виробництвом профілю Monterrey займається багато компаній, це класичний, найбільш поширений і найбільш практичний вид профілю, який поєднує надійність і економічність. Але еталоном якості все ж залишається профіль Monterrey компанії «Ruukki».

Виробництво Ruukki Monterrey

Офіційні партнери RuukkiБудь-яка металочерепиця – це лист оцинкованої сталі з полімерним покриттям, профіль якого формують методом прокатки і поперечної штампування. Для виробництва металочерепиці Ruukki Monterrey використовується метал, вироблений на заводі в г.Вімпелі (Фінляндія). Це перший в світі завод, який почав випуск профільованих листів імітують натуральну черепичний покрівлю. Заснований в 1961 р інженером Пааво Ранніла бренд Rannila довгий час був ім’ям прозивним для традиційної в наш час металочерепиці.

Металочерепиця Ruukki Monterrey

В даний момент компанія «Rautaruukki», яка придбала компанію Rannila в 1991 р, має підприємства в багатьох країнах Європи, Америки, Азії. В Україні найбільша частина металочерепиці Ruukki Monterrey поставляється з українських (завод в Копилові) і польських прокатних станів. Зустрічається і оригінальна черепиця з Фінляндії. За якістю вони не відрізняються. А ось завдяки зменшенню витрат на транспортування досягається ідеальне співвідношення європейської якості продукції та доступної ціни.

Однією з особливостей і головним показником якості металочерепиці Ruukki Monterrey є кількість цинку на метр квадратний сталевого листа. Чим цинку більше, тим якісніше матеріал. Шляхом дослідження матеріалів в суворих кліматичних умовах компанією «Ruukki» був встановлений норматив оптимальної щільності цинку на м.кв – це 275 грам на метр квадратний металу. У масовому виробництві покрівельних матеріалів це до сих пір максимальний показник. В середньому металочерепиця інших виробників виготовляється з щільністю цинкового шару 140-220 г цинку на м.кв.

Характеристики профілю фінської металочерепиці Ruukki Monterrey

Металочерепиця Ruukki MonterreyІзготавліваясь на високотехнологічному обладнанні, металочерепиця Ruukki Monterrey має ідеальну геометрію кожного аркуша.

Її стандартні розміри:

  • Товщина листа стали – 0,5 мм;
  • Висота профілю (висота хвилі) – 39мм;
  • Довжина листа – від 500 до 7000мм;
  • Корисна ширина листа – 1100мм;
  • Повна ширина листа – 1180мм;
  • Крок хвилі – 350мм.

Таким чином, Monterrey – це покрівля з невисокою хвилею профілю, яка органічно вписується в будь-які природні ландшафти, і добре поєднується з будь-якими архітектурними рішеннями.

Види полімерних покриттів Ruukki Monterrey

Металочерепиця Ruukki Monterrey серед інших видів профілів Ruukki відрізняється найбільшою різноманітністю полімерних покриттів і кольорів. Вона випускається з покриттями Purex ™, Pural® Matt, Polyester, Polyester Matt.

  • PUMA (Pural® Matt) – зареєстрована торгова марка компанії «Ruukki», покриття на основі поліуретану і поліамідів з поліпшеними показниками міцності, характеризується структурованою матовою поверхнею і підвищеною стійкістю до різних впливів навколишнього середовища. Має матову поверхню і відмінну корозійну стійкість. Володіє стійкістю до механічних пошкоджень. Ідеально підходить для класичних моделей покрівлі. Гарантія від виробника на технічні характеристики металу, покритого Pural® Matt, становить 50 років. Гарантія на естетичні властивості – 15 років.
  • Purex – полімерне покриття на основі поліуретану, торгова марка компанії «Ruukki». Має елегантну матову поверхню, яка відповідає всім сучасним вимогам до якості полімерних матеріалів для зовнішніх робіт. Має привабливий зовнішній вигляд і підвищену міцність. Гарантія на технічні характеристики – 40, а на естетичні – 15 років.
  • PE (Polyester) – найбільш поширене, недороге полімерне покриття, яке є в асортименті більшості виробників металочерепиці. Має високу стійкість кольору, а також характеризується невеликою товщиною – всього 25 мікрон. Металочерепиця з таким покриттям ефективно відштовхує від себе пил і бруд, а також добре витримує перепади температури і вплив ультрафіолетових променів. Гарантія на технічні властивості – 30, а на естетичні – 10 років.
  • PEMA (Polyester Matt) – покриття з поліестеру з додаванням тефлону для створення матового ефекту. Характеризується дрібнозернистої матовою поверхнею, стійке до корозії і несприятливих погодних умов. Має елегантний і сучасний зовнішній вигляд. Гарантія на технічні властивості – 30, а на естетичні – 10 років.

Гамма кольорів Рууккі Монтеррей

Гамма кольорів Ruukki

Одним з переваг металочерепиці Ruukki Monterrey є її багата кольорова гама. Виробники постаралися, щоб кожен споживач знайшов колір на свій смак. З таким розмаїттям відтінків можна підібрати покрівлю навіть для самого складного будови і архітектурного стилю. В наявності є більше сорока кольорів і відтінків для даного виду металочерепиці.

Все пізнається в порівнянні

Крім Monterrey компанія «Ruukki» випускає такі види профілів, як: Decorrey, Finnera, Adamante. Профіль Decorrey має нижчу висоту хвилі – до 28 мм. За рахунок цього він менш міцний, ніж Monterrey, відноситься до економ сегменту. Особливістю металочерепиці Finnera з висотою хвилі в 52 мм є невелика довжина листів (всього 660-705 мм). Це модульна металочерепиця з оригінальним дизайном. Finnera випускається тільки з покриттям Purex. За рахунок високої хвилі вона має підвищену міцність, а за рахунок більш якісного покриття – тривалий термін служби і відмінні естетичні властивості. Металочерепиця Ruukki Adamante відрізняється більшою висотою профілю (55мм) і оригінальним середземноморським дизайном. Профілі Finnera і Adamante мають велику вартість в порівнянні з профілями Ruukki Monterrey.

 Зберігання та монтаж

Півколом коник для металочерепиці

Зберігати металочерепицю Ruukki Monterrey найкраще в сухому, добре провітрюваному приміщенні. Для кращої вентиляції листи варто перекласти дерев’яними брусами. Якщо профіль буде зберігатися на вулиці, то його необхідно встановити під невеликим кутом, щоб не накопичувалася дощова вода.
Працювати з металом потрібно в рукавичках, щоб уникнути травм. Розрізається профіль необхідно спеціальними ножицями або електроінструментом (дисковою пилкою, лобзиком, електричної ножівкою). Ні в якому разі не можна використовувати болгарку, так як при цьому можна пошкодити захисний полімерний шар металочерепиці. Всі подряпини і порізи слід обробити ґрунтовкою і зафарбувати.

Металочерепицю Ruukki Monterrey по праву можна назвати «класикою жанру». Вона ідеально підійде як для сучасних будівель, так і для старих будівель. А невисока ціна при відмінній якості продукту порадує будь-якого покупця.

TOP