FORGOT YOUR DETAILS?

Від чого залежить якість металочерепиці?

/ / Новини, Новинки
Якісна металочерепиця

Від чого залежить якість металочерепиці?

Сьогодні покрівельний ринок буквально переповнений різноманітними матеріалами від різних виробників. Як же не загубитися в цьому різноманітті і вибрати дійсно якісний продукт ?! Кожен продавець буде нахвалювати свій товар – адже йому необхідно його продати. Тому перед покупкою металочерепиці варто спочатку визначитися з необхідним набором якостей, яким вона повинна володіти, а потім вже приступати до вибору та купівлі цього покрівельного матеріалу. Давайте розглянемо, від чого залежить якість металочерепиці.

Параметри, що впливають на якість металочерепиці:

  • Товщина сталевого листа;
  • Кількість цинку;
  • Полімерне покриття;
  • Устаткування.

Товщина сталевого листа

Від чого залежить якість металочерепиці?

Основою будь-якої металочерепиці є сталевий лист, який піддають оцинкування, а після наносять полімерне покриття. Саме сталева основа відповідає в першу чергу за міцність виробу, а також за його податливість при вигині і різанні. Оптимальною є товщина в 0,5 мм, яка забезпечує матеріалу необхідну жорсткість. Металочерепиця з товщиною металу менше 0,45 мм підійде тільки для тимчасових споруд і навісів. Вона може деформуватися при падінні гілок або плодів з дерев, під вагою людини. Але вибирати занадто товстий профіль (а товщина металу у металочерепиці може досягати і 0,7 мм) для покрівлі також не варто. Він буде мати меншу точність форм, погано згинатися. Всупереч поширеній думці, до терміну служби покрівлі показник товщини стали відношення не має. Відповідальність за це лежить на шарі цинку, який надійно захищає метал від корозії.

Кількість цинку

Найкращим захистом металу від корозії є його оцинкування. Шар цинку при зіткненні з вологою створює оксидную плівку, яка захищає як сам цинк, так і метал під ним. У металочерепиці оцинковка виконує роль підстраховки. Вона захистить метал від корозії в разі пошкодження полімерного шару. Мінімально допустимий шар цинку не повинен бути менше 140 грам на квадратний метр профілю. Говорити про якість можна вже починаючи з 180 г / м.кв. Європейські виробники випускають металочерепицю з шаром цинку в 225 г / м.кв. Але найкращою за якістю вважається металочерепиця фінського виробника компанії Ruukki, де витрата цинку становить 275 г / м.кв. Не варто забувати, що покрівля взаємодіє зі вологою круглий рік, тому на щільності цинкового покриття економити явно не варто.

Полімерне покриття

Типи покриття металочерепиці Arcelor MittalПолімерний шар несе відповідальність не тільки за зовнішній вигляд покрівлі, але також і за термін її експлуатації. Він захищає металеву основу від механічних пошкоджень і негативних факторів навколишнього середовища (кислотних дощів, хімічних реагентів в атмосфері поблизу промислових виробництв, пилу і т. Д.). Для виробництва металочерепиці використовуються кілька основних видів полімерних покриттів: поліестер, поліуретан, ПВДФ, пластизоль і їх похідні. Кожен з них має свої переваги і недоліки.

Якісна металлочерепіцаНаіболее дешевим видом покриття вважається поліестер. Він має гарний зовнішній вигляд і безліч колірних варіантів, глянсову або матову (з додаванням тефлону) поверхню. Поліестер добре протистоїть вицвітання, надійно захищає метал від корозії. Але його недоліком вважається занадто тонкий шар, який можна легко пошкодити. До покриттям підвищеної якості відносять: поліуретан (пурал, пурекс) – має достатню міцність, надійно захищає метал від корозії, може використовуватися в промислових атмосферах і приморських регіонах; пластизоль – має товстий шар, рельєфну поверхню, добре захищає метал від корозії і механічних пошкоджень; полівінілдефторід – має високу міцність, захищає метал від корозії і хімічних впливів, найкраще протистоїть вицвітання. За співвідношенням ціна / якість оптимальної можна вважати металочерепицю з полімерним покриттям на основі поліуретану.

Обладнання

Якісна прокатка металлочерепіциНемаловажную роль при виробництві грає обладнання, на якому виготовляють металочерепицю. Від того, наскільки якісно метал відштампованих, буде в подальшому залежатиме якість монтажу і зовнішній вигляд покрівлі. На зношеному і старому обладнанні неможливо досягти ідеальних геометричних параметрів і потрібної глибини профілю металочерепиці. Тому великі компанії, які піклуються про якість своєї продукції, постійно оновлюють обладнання, що, природно, позначається і на ціні профілю.

093.6597919.netПо якості металочерепицю можна поділити на такі класи:

  • Високе – це металочерепиця преміум-класу, яка має товщину металу 0,5 мм, цинкове покриття в 275 г / м.кв і полімерне покриття поліуретан (пурал, пурекс), пластизоль, ПВДФ. Такий профіль має заводське маркування і гарантію на технічні властивості до 50 років. Вартість металочерепиці з такою якістю складе 8 євро за метр квадратний і вище.
  • Стандартне – при такій якості використовується сталь товщиною 0,45 – 0,5 мм. Цинковий шар складає 180 – 225 г / м.кв. В основному використовується стандартне покриття високої якості поліестер (матовий або глянцевий). Термін гарантії на таку металочерепицю становить 20-30 років. Ціна її в середньому становить 6-8 євро / м.кв.
  • Економ – тут в першу чергу економлять на стали, яка ніколи не буде дорівнювати оптимальним 0,5 мм. Цинкове покриття також буде мінімальним, а полімером виступить тільки поліестер. Досить часто на таку продукцію гарантія становить до 2-10 років або взагалі не надається (для тонких профілів китайського виробництва). Тому в прагненні заощадити гроші потрібно пам’ятати, що Ви дієте на свій страх і ризик. Вартість такої металочерепиці складе приблизно 5 євро за квадратний метр.

З усього вищевикладеного випливає висновок – якість дуже дешевим не буває. При покупці будьте уважні і звертайте увагу не тільки на ціну, але і на характеристики профілю. Тільки таким чином можна підібрати саме прийнятне співвідношення за ціною і якістю матеріалу.

Металочерепиця Польща, Німеччина, Словаччина, Україна

TOP